wczorajwczoraj689
w tym tygodniuw tym tygodniu5177
w tym miesiącuw tym miesiącu22397
gości on line 7

W sobotę 5 października odbył się III TURNIEJ O PUCHAR PREZESA FIRMY KOMAT dla uczniów klas gimnazjalnych. Naszym celem było zwycięstwo, ale musiało nas zadowolić drugie miejsce.

Pierwszym naszym przeciwnikiem było gimnazjum z Gębic. Nie było łatwo i mecz zakończył się remisem 1:1.

Drugim naszym przeciwnikiem było gimnazjum z Romanowa Dolnego. W pierwszej połowie prowadziliśmy po wykorzystaniu rzutu karnego przez Bartka Maćkowiaka. Niestety w drugiej połowie sprawy się pokomplikowały i straciliśmy dwie bramki, a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gimnazjum z Romanowa Dolnego. Naszym trzecim przeciwnikiem było gimnazjum

z  Kuźnicy Czarnkowskiej i od tego meczu zależało czy zajmiemy czwarte czy drugie miejsce. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze i tak zostało, ponieważ go wygraliśmy 4:2.. Miano najlepszego brakarza turnieju zdobył nasz kolega z klasy II gimnazjum Marcin Jagodziński.