Samorząd Uczniowski zorganizował dyskoteki andrzejkowe. Nie zabrakło dobrej muzyki, tańców, jak i tradycyjnych wróżb. Uczniowie klas I-IV bawili się 27 listopada, natomiast uczniowie klas V-VIII- 28 listopada.
|
niedziela, 28 czerwca 2026 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Header1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||