Payday loan


niedziela, 28 czerwca 2026

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości."

Kornel Makuszyński

Spis treści

Organy szkoły

DLA UCZNIA

DLA RODZICA

DLA NAUCZYCIELA

Licznik odwiedzin
545371
dzisiajdzisiaj855
wczorajwczoraj499
w tym tygodniuw tym tygodniu6321
w tym miesiącuw tym miesiącu24434
gości on line 4

Za nami kolejna szkolna wycieczka, pełna wrażeń, słońca i świetnego humoru. W czwartek uczniowie klasy I, II i III odwiedzili stolicę Wielkopolski- Poznań. Towarzyszyła nam i opowiadała mnóstwo ciekawostek- fantastyczna pani Weronika- pilotka. Dzień okazał się za krótki, gdyż każda atrakcja bardzo nam się podobała, a czas szybko mijał. Zachwyciły nas trykające się koziołki na wieży ratuszowej Starego Miasta, pieczenie i smakowanie Rogali Świętomarcińskich, spacer i zabawy w Starym Zoo. A smakowitym deserem okazało się Laboratorium Wyobraźni, które przeniosło nas w świat chemii, optyki i ekologii. Szkoda, ze następna wycieczka dopiero za rok?!

 

cz2

 

*z gwary wlkp. „przystojni chłopcy i piękne dziewczyny”

 

 

Facebook

Imieniny
Dzisiaj: Leona Ireneusza
Jutro: Piotra Pawla
Wszystkiego najlepszego!

Kalendarium
Galeria 2010 - 2017