Payday loan


niedziela, 28 czerwca 2026

"Nie zapomnij, szkoło, tej prawdy najprostszej, że dziecku trzeba miłości, miłości, miłości."

Kornel Makuszyński

Spis treści

Organy szkoły

DLA UCZNIA

DLA RODZICA

DLA NAUCZYCIELA

Licznik odwiedzin
545376
dzisiajdzisiaj906
wczorajwczoraj499
w tym tygodniuw tym tygodniu6372
w tym miesiącuw tym miesiącu24485
gości on line 3

W czwartek, 8 lutego odbyły się Szkolne Walentynki. Tego dnia prym wiódł kolor czerwony. Listonosz miał ręce pełne roboty, bowiem roznosił liściki z walentynkowymi życzeniami. Przerwy umilała uczniom muzyka. Nie zabrakło, jak co roku walentynkowych konkursów. Najpiękniejsze kartki walentynkowe wykonali: Agnieszka Kratz z klasy I, Piotr Pachołek z klasy I, Klaudia Dreczka z klasy III, Julia Pabiś z klasy IV b, Kornelia Bentkowska z klasy IV b, Agnieszka Liegman z klasy V oraz gimnazjalistki- Julia Martenka, Kasia Wylegała i Ola Zachara. Wybraliśmy też najsympatyczniejszych uczniów w naszej szkole. Najsympatyczniejszą uczennicą została- Wiktoria Walaszczyk z klasy III, a najsympatyczniejszym uczniem Mikołaj Mroziński, również uczeń klasy III. Brawo!

lu1

 

 

Facebook

Imieniny
Dzisiaj: Leona Ireneusza
Jutro: Piotra Pawla
Wszystkiego najlepszego!

Kalendarium
Galeria 2010 - 2017